najelepszy program do tworzenia stron internetowych

Najlepszy program do tworzenia stron internetowych

Dużo osób prosi mnie o polecenia dobrego edytora do stron internetowych. Jest to dość ciężkie pytanie, ponieważ nie ma idealnego edytora. Wszystko zależy od developera i jego potrzeb / przyzwyczajeń.

Edytor stron internetowych na każdą kieszeń?Dość często duże znaczenie przy doborze narzędzi odgrywa ich cena. Freelancer lub początkujący start up, może nie dysponować odpowiednimi zasobami finansowymi aby pozwolić sobie na zakup 10 licencji Dreamweavera. Więc raczej sięgną po coś darmowego, w zależności od potrzeb projektu, może być to Netbeans, Eclipse lub po prostu Notepad++ lub TextMate.

A co jeśli pracowaliśmy już na Dreamweaverze i inne edytory nie do końca nam odpowiadają? Przedyskutujemy to dokładniej w materiale wideo. Na sam koniec przedstawię wam także, nowe darmowe narzędzie do animacji Html5, jakim jest Adobe Edge Animate. Zapraszam!


3 myśli nt. „Najlepszy program do tworzenia stron internetowych”

  1. Oprócz darmowych Netbeans, Eclipse, Notepad++ lub TextMate można jeszce spróbować webwave cms -też darmowy a ilość funkcji porownywalna z wieloma płatnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: