więcej subskrybentów na youtube

Łatwa sztuczka na szybkie zwiększenie liczby subskrybentów na youtube

Za pewne zdajecie sobie sprawę, z tego jak ważne jest uzyskanie dużej liczby subskrybentów na YouTube? Ja cieszę się z każdego nowego użytkownika i co najmniej dwa razy w tygodniu sprawdzam ilu ich przybyło a ilu ubyło. Jakie statystyki ma moje konto i ile obejrzeń mają moje najnowsze tutoriale. Wiadomo każdy lubi oglądać okrągłe cyferki, czy to na swoim koncie, czy to na swoim kanale YouTube.

Więcej subskrybentów na Youtube

Przeglądając dzisiaj z rana „prasę” internetową, natknąłem się na ciekawy post na Gleam o wszystko mówiącym tytule „Simple Trick to Increase YouTube Subscribers by 400% „. Dwa razy nie trzeba mi powtarzać, więc klikam i czytam.

Jak zwiększyć liczbę subskrybentów YouTube?

Autor postu, dzieli się z nami znaną metodą na dodanie ?sub_confirmation=1 na końcu adresu URL do naszego kanału YouTube. Pełny link wygląda tak http://www.youtube.com/user/wirahha?sub_confirmation=1. Cały trik polega na tym, że po dodaniu końcówki ?sub_confirmation=1 do URL, na naszym kanale pojawi się okienko zachęcające do subskrybowania naszego konta. A wygląda to tak.

Łatwa sztuczka na szybkie zwiększenie liczby subskrybentów na youtube

Każdy kto odwiedza mój blog regularnie, pewnie zauważył, że wcześniejsza wersja mojego bloga korzystała właśnie z tego triku. W prawym sidebarze znajdowało się logo YouTube właśnie z owym linkiem za sceną http://www.youtube.com/user/wirahha?sub_confirmation=1. Ilu subskrynentów pozyskałem w ten sposób? Tego nie wiem. Jednak pewien, jestem tego, iż wklejając własnie taki „ulepszony” link na portale społecznościowe, jesteśmy w stanie pozyskać w łatwy sposób, nowych subskrybentów w dość dużej liczbie. Zresztą sprawdźcie sami i podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej. Peace!

6 myśli nt. „Łatwa sztuczka na szybkie zwiększenie liczby subskrybentów na youtube”

  1. Bardzo cenna wskazówka którą stosuje już od trochę czasu i u mnie również sie fajnie sprawdza m.in na moim blogu szczególnie jeśli np. podlinkowujemy coś co prowadzi na tak stworzony link do YT

  2. Extra metoda. Dzięki. Właśnie się zastanawiałem jak w dość delikatny sposób zachęcić odwiedzających do suba mojego kanału 🙂 Co prawda wiele filmów nie mam ale ilość subskrybentów motywuje do działania 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: