darmowe ebooki dla web developerow

Darmowe eBooki dla web developerów i designerów

Hello, hello! Ostatnio mam dużo pracy i nie za wiele czasu na blogowanie. Ale w końcu mamy piątek, a ja postanowiłem podzielić‎ się z wami, eBookami, które na pewno przydadzą się wam, w przyszłych projektach. Oto, nie które z nich.

1. HTML5 Canvas by Jeff Fulton – druga część świetnego wydawnictwa od O’reilly. W tej części dowiecie się wszystkiego na temat: animacji, zdjęć, tekstu i rysowania za pomocą SVG.

HTML5 Canvas e-book

2. Programming JavaScript Applications by Eric Elliott – dzięki temu e Bookowi dowiecie się, jak zbudować webową aplikację level ENTERPRISE.

Programming JavaScript Applications ebook

3. Web Design and Mobile Trends for 2013eBook omawia trendy, z jakich powinien korzystać‎ w nowoczesnym web designer w rok 2013. Swoje wizje na rok 2013 przedstawiają: Jeffrey Zeldman, Karen McGrane, Aarron Walter and Veerle Peters.

trendy web design 2013 ebook

4.LOCKING DOWN WORDPRESS – eBook omawia wszystko co powinieneś wiedzieć‎, na temat bezpieczeństwa WordPressa.
ebook o bezpieczeństwie WordPressa

5. PHP The Right Way – W Sieci można znaleźć wiele publikacji na temat PHP. Niestety, wiele z nich jest nieaktualnych, niekompletnych lub nie odnosi się do aktualnych dostępnych wersji. Wprowadza to wszechobecny zamęt i prowadzi nowych fanów tego języka na przysłowiowe manowce. Tak dalej być nie może. PHP: The Right Way jest przystępnym zbiorem najlepszych praktyk i standardów kodowania, a także linków do sprawdzonych i solidnych tutoriali pałętających się w czeluściach Internetu.

ebook php

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: