darmowe motywy prestashop

5 nowoczesnych i całkowicie darmowych motywów do Prestashop

Były już skórki do WordPressa, były już theme do Magento. Dzisiaj chciał bym wam pokazać, pięć całkowicie darmowych i nowocześnie wyglądających motywów, które odmienią wasz sklep, bazujący na Prestshop.

1. Leo Converse Prestashop Theme – Leo Converse jest nowoczesną skórką do Prestashop, znakomicie nadającą się na sklep z butami, torbami lub e-commerce z szeroką gamą ciuchów. Z wbudowanymi siedmioma rozszerzeniami, Leo Converse pozwoli wam, na zbudowanie estetycznego sklepu bez znajomości kodowania. Skórka LC dostępna jest w trzech różnych kolorach, które łatwo mogą zostać zmienione z poziomu admina.


sciagnij darmowa skorke do prestashop

2. Clean & Simple – motyw ten świetnie nadaje się na sklep obuwniczy. Dzięki wbudowanemu modułowi New theme starter, proces instalacji skórki jest bardzo łatwy i zajmuje tylko pięć minut. Theme Clean & Simple zawiera wbudowany slajder i łatwą w obsłudze nawigację, którą można łatwo edytować z panelu administratora.


Clean & Simple from Presta • style on Vimeo.

3. Leo TShirt Prestashop Theme – dostępny jest w trzech kolorach: niebieskim, ciemnym szarym i nowoczesnym jasnym szarym kolorze. Dzięki Leo Theme Control Module, bez większego trudu można zmieni długość strony lub kolor motywu. Darmowa skórka Leo TShirt oferuje nam: jQuery Effects, trzy kolory skórki a także rozszerzenie lof camera.

motywy prestashop

4. Leo SportShoes Prestashop Theme – jak sama nazwa sugeruje, motyw Leo SportShoes Prestashop Theme, stworzony jest z myślą o użytkownikach, którzy mają zamiar otworzyć sklep z obuwiem. Leo SportShoes jest całkowicie darmową skórką do Prestashop, która oferuje nam: minimalistyczny design, trzy kolory motywu, support jQuery Effects i pełną kompatybilność z wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi.

darmowe motywy

5. PZone – Prestshop Theme to nowoczesny motyw do Prestashop, specjalnie zaprojektowany pod sklep z elektroniką. Darmowy motyw PZone, oferuje nam: łatwą edycję skórki i przystosowanie, pod nasz własny motyw psd, nowoczesny design i jest znakomite przystosowanie pod optymalizację SEO. Skórka PZone, jest przygotowana do współpracy ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami internetowymi.

darmowe motywy i skórki

Jedna myśl nt. „5 nowoczesnych i całkowicie darmowych motywów do Prestashop”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: