slajder zdjec do wordpressa

5 najlepszych slajderów do WordPressa

Wielu z was za pewne korzysta w WordPressa jak CMS dla strony internetowych, lub po prostu jako standardowy blog. Wielu z was, za pewne korzysta także z ładnych animowanych slajderów na stronie głównej? Ja dzisiaj chciał bym się z wami podzieli moimi pięcioma ulubionymi i całkowicie darmowymi slajderami do WordPressa.

1. Camera slideshow – mój ulubiony slajder. Dostępny do pobrania jako wtyczka do WordPressa, lub jako jQuery plugin do każdego innego projektu. Po zainstalowaniu Camera slajder, do slajdera możecie dodawać zdjęcia lub filmy z YouTube lub Vimeo.


darmowy slider do wordpressa
2. vSlider – WordPress Image Slider Plugin Kolejny całkowicie darmowy slajder. vSlider pozwala nam na dodawanie opisów Html (caption), zmianę długości i szerokości zdjęć, zmianę szybkości animacji a także 9 różnych efektów animacji jQuery. vSlider jest przystosowany do działania na smartphone i tabletach.


slider zdjec do wordpressa

3. Smooth Slider jest 100% responsive, łatwym w obsłudze i edycji kontent slajderem do WordPressa. Jego dodatkowe funkcje to: szcześć efektów animacji zdjęć, podgląd slajdów z poziomu admina, łatwą instalację bez znajomości Php czy Html.
sciagnij darmowy content slider

4. Easing Slider „Lite” jest bardzo łatwym w obsłudze slajderem do zdjęć dla WordPressa. Jego podstawowe funkcje to: przystosowanie do Responsive Web Design, animacje Css3, wizualny edytor stylu slajdera i wiele innych przydatnych funkcji.

zdjecia wordpress

5. SlideDeck 2 Lite Responsive Content Slider. SlideDeck 2 obsługuje standardowe zdjęcia, filmy z YouTube, a także kontent z Flickr i Pinterest.

slajder kontentu do wordpressa

2 myśli nt. „5 najlepszych slajderów do WordPressa”

  1. to ja polecam sposób sprawdzony na zamieszczanie plików GIF – animacji na stronie WordPress. download.net.pl/wordpress-dodawanie-gifow/n/8968/ nie tylko że działa ale jeszcze jest znacznie lepszy niż po prostu wklejanie obrazków z animacjami przez bilioteke zdjęc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: