darmowe wtyczki i pluginy do photoshopa

5 „Must Have” wtyczek do Photoshopa

Witam, były wtyczki do WordPress’a, były wtyczki do Magento. A więc dzisiaj coś z innej beczki, coś bardziej dla designerów lub miłośników Photoshopa! 5 „Must Have” wtyczek do Photoshopa.

1. CSS3Ps – darmowa wtyczka, która za pomocą cloud, zamieni twoje warstwy z Photoshopa w kod Css3. Wtyczka, głównie przeznaczona dla designerów, znając życie każdy developer powie, że jest „be” 🙂 Wtyczka jest całkowicie darmowa i obsługuje takie dobrocie Css3 jak: text, stroke, rounded corners itp.


2. Cut&Slice me – bardzo przydatny plugin, który pomorze wam pociąć wasze pliki psd. Plugin jest całkowicie darmowy, jednak jest dostępny tylko na Photoshopa Cs6.


pluginy photoshop

3. Tych Panel 2 – świetny i całkowicie darmowy plugin, umożliwiający tworzenie podwójnych lub potrójnych kolumn za pomocą Photoshop’a.

4. Perfect Effects 3 – kolejna darmowa wtyczka dla Photoshopa, dzięki, której bez większych problemów będziecie mogli dodać efekty na wasze ulubione zdjęcia. Dzięki kontroli maski, możecie dodać wybrany efekt, na dowolną cześć zdjęcia. Perfect Effects 3 FREE, pozwala także, na mieszanie rożnych efektów ze sobą.

5. Oilpaint Effect in Pixel Bender Plugin for Photoshop CS5 – dzięki tej wtyczce, w mgnieniu okaz będziecie mogli doda efekt farby olejne do waszego zdjęcia.

2 myśli nt. „5 „Must Have” wtyczek do Photoshopa”

  1. Witaj Paweł . Z zaciekawieniem oglądam twoje tutoriale. Szczególnie z kodowaniem i cięciem. Chciał bym abyś przedstawił jeszcze cięcie i kodowanie bardziej zaawansowanej grafiki z mozliwymi podstronami. Osobiście poszukuje pewnego rozwiązania dotyczącego kolumn wyboru towaru z cenami gdzie klient mugł by np dla przykładu złożyć sobie komputer i tak ma szereg wyborów podzespołów i po wyborze wyskakuje cena całkowita. Czy jest możliwy kontakt z panem w celach porady? Osobiście mieszkam w UK .

  2. Witam,

    Jeżeli tylko mam czas to z przyjemnością pomagam w różnch projektach. Najlepiej skontaktowa się ze mną poprzez facebook lub email.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: