sciagnij darmowe skorki do magento

Ściągnij 5 darmowych skórek do Magento

W jednym z moich ostatnich postów, pisałem o darmowych responsive skórkach do Worpdressa. Dzisiaj chciał bym wam przedstawić, pięć, zupełnie darmowych i nowocześnie wyglądających skórek do Magento.

Pięć całkowicie darmowych szablonów dla Magento:

Na początek zaczniemy od kolekcji Ves. Developerzy Ves udostępnili trzy, w pełni funkcjonalne responsive szablony dla Magento E-commerce.

Ves Hitech Magento Theme.

Skórka świetnie nadająca się, na sklep ze sprzętem elektronicznym, telefonami komórkowymi itp. Ves Hitech Magento Theme oferuje nam między innymi: przejrzysty layout, kompatabilność z jQuery Effects, łatwą zmianę kolorów skórki bez znajomości Html/Css. Skórka jest w pełni przystosowana do działania na urządzeniach mobilnych.


darmowe skórki do magento
Darmową skórkę Ves Hitech Magento Theme można ściągnąć tu.

Ves Funiture Magento Theme.

Kolejna skórka od Ves, tym razem specjalnie zaprojektowana, na potrzeby osób chcących założyć internetowy sklep meblowy. Ves Funiture Magento Theme, jest skórką w pełni responsive, z przejrzystą grafiką i modułem Leo Theme Control, dzięki któremu z wielką łatwością będziecie mogli zmienić ilość kolumn, kolor skórki itp.


skórka magento, sklep meblowy
Darmową skórkę Ves Funiture Magento Theme, znajdziecie tu.

Ves TShirt Magento Theme.

Tepmlate Ves TShirt Magento Theme – jest specjalnie przygotowany, dla osób szukających darmowej skórki na sklep odzieżowy. Skórka Ves TShirt Magento Theme oferuje nam: do wyboru, trzy kolory theme. Łatwą zmianę długości strony a także wybór pomiędzy trzema wariantami układu strony. Skórka Ves TShirt Magento Theme, jest w pełni przystosowana do działania, na urządzeniach mobilnych.
ściągnij darmowe skórki do magento
Skórkę można ściągnąć całkowicie za darmo ze strony Smashfreakz.com.

Hello Magento

Hello Magento jest darmową skórką dla Magento, oferującą nam: łatwą zmianę układu kolumn naszego sklepu, bogatą dokumentację i 100% kompatabilność ze standardami W3C.
download darmowe skórki magento
Aby ściągnąć darmową skórkę Hello Magento wystarczy zalogować się na stronie developera po przez konto Facebooka lub Twittera. Darmowy theme można ściągną tu.

Grayscale Free Magento Template.

Grayscale Free Magento Template – jest minimalistyczną skórką wykonaną pod sklep z gadżetami elektronicznymi. Skórka utrzymana w szarych kolorach, świetnie oddająca klimat nowoczesnego sklepu z elektroniką. Skórka Grayscale Free Magento Template oferuje nam: wbudowany slider zdjęć na stronie głównej. Poziome menu z kategoriami i produktami, a także łatwą obsługę up-sell i cross-sells.
darmowa skórka do magento
Grayscale Free Magento Template można ściągnąć tu.

Jedna myśl nt. „Ściągnij 5 darmowych skórek do Magento”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anty-Spam Quiz: